Gücümüz Sen Geleceğimiz NN


Kategori: NN'de Yaşam
Antalya’da İş Ortaklarımız ile bir araya gelerek hem 2017 yılı değerlendirmelerimizi yaptık hem de 2018 hedeflerimiz üzerine konuştuk.


Keyifli geçen etkinliğimizde, 2017 içerisinde en iyi performans gösteren çalışanlarımıza ödülleri de verildi. 

NN_Blog_820x440_3.png

SigortaOfisi Plus, DSM Extra, Ünlem Sigorta ve Makinist VIP adıyla faaliyet gösteren 4 iş ortağına bağlı 200 satış personelinin ve NN çalışanlarının katılımıyla “Gücümüz Sen, Geleceğimiz NN” mottosu ile bir vizyon toplantısı gerçekleştirdik. Toplantının ilk gününde Evren Bingöl liderliğinde gruplara ayrılan katılımcılar, resim, heykel, perküsyon, kısa film, dans gibi dokuz farklı sanat dalında, sanatçıların yürütücülüğünde hazırladıkları performanslarını sergiledi.

NN_Blog_820x440_5.png

Toplantının ikinci gününde ise 2017 yılı değerlendirmesinin yanı sıra 2018 yılının planlaması ve hedefleri üzerine konuşuldu, 2017 yılında en başarılı performansları gösteren çalışanlara ödülleri verildi.

NN_Blog_820x440_1.png

Mali İşlerden ve JV Satış Kanalından Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız ve Yönetim Kurulu Üyesi Emine Sebilcioğlu başarılı bir yılı geride bıraktığımızı  vurguladığı konuşmasında:

NN_Blog_820x440_2.png

“Türkiye’de “sektörde ilk ve tek” satış modeli olan İş Ortakları kanalımızı 2017 yılında yeniden yapılandırdık ve beraber çok önemli bir işi başardık. Amacımız satış kalitesi odaklı daha profesyonel bir satış ekibi ile yolumuza devam etmek, daha verimli ve karlı bir organizasyona sahip olmak ve yeni ürünlerle müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak. Performansımızı giderek artırdığımız ve birbirimize inanarak hedeflerimize ulaştığımız 2017 yılında 48 milyon TL BES üretimi ve 3,6 milyon TL hayat üretimini İş Ortakları kanalımız ile gerçekleştirdik. Şu anda 292 personel ile 12 ilde 16 ofisimiz var ve 43 bin müşteriye hizmet veriyoruz. 2018 yılında da NN’in stratejilerine paralel olarak hayat üretimini artırmak,BES’te uzun süreli ilişkiler kurmak için satış kalitesini artırmak, güvenilir süreçler için “Kağıtsız Süreçler” ile ilgili sistemsel geliştirmeleri hayata geçirmek ve daha karlı olabilmek için yeni ürünleri satışa sunmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.” Dedi.

NN_Blog_820x440_4.png
Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç