Silahşor veya Superman olsak hayat çok daha kolay olurdu, değil mi?


Kategori: İyi Yaşa
"Kritik hastalıklarda karşı karşıya kalabileceğin riskleri biz üstlenelim" ve gel bu hastalıkları birlikte yenelim!


​Kanser, kalp krizi, böbrek yetmezliği… 
Laf arasında geçtiğinde bile insanları irkilten ve birkaç saniye düşündüren bu hastalıklardan kendini ve aileni nasıl koruyabileceğini biliyor musun?
Hayır hayır, bahsettiğimiz sağlıklı beslenme, sigara ve alkolü bırakmak değil.
Söz konusu sağlık, özellikle de senin  ve ailenin sağlığı olduğunda alınması gereken ufak tefek önlemlerin tek başına yeterli olmadığını biliyoruz.

Ailen Hep Yanında Olsun
 ailem-yanimda-2.jpg

Ailen, en kıymetlilerin; hastalıkta ve sağlıkta her daim yanında olsun istediklerin; kıllarına bir zarar gelse içinin gittiği, biraz solgun görünseler “Sağlığı yerinde mi acaba?” diye düşündüklerin, en yakınların…
Onların başına hiç kötü bir şey gelsin istemez, hepsini korur kollarsın. Hastalandıklarında yanında olur, elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışırsın.

Aileni Gerçek Anlamda Nasıl Koruyabilirsin?
ailem-yanimda-4.jpg

Silahşor veya Superman olsak hayat çok daha kolay olurdu, değil mi? Sevdiklerimiz bir tehlikeyle karşılaştığı sırada onlara kol kanat gerer, bıkmadan usanmadan kötülüklerle savaşırdık. 
NN Hayat ve  Emeklilik olarak Türkiye'de bir ilke imza atıyor ve seni "Ailem Yanımda Sigortası” ile tanıştırmak istiyoruz. İlk defa ailenin tüm bireyleri seninle birlikte tek bir sigorta ile kanser, kalp krizi, inme, kronik böbrek yetmezliği gibi kritik hastalıklara karşı koruma altında.

Tamamen Senin ve Ailenin İhtiyaçlarına Göre Bir Hayat Sigortası Paketi
 ailem-yanimda-5.jpg

Biz, ürün ve hizmetlerimizi tasarlarken, senin ihtiyaç ve beklentilerine önem veriyoruz. Geçmiş ve şimdiki durum analizi ile gelecek öngörülerini, 170 yıllık tecrübeye sahip NN Group’un bir parçası olarak harmanlıyor ve diyoruz ki:
"Kritik hastalıklarda karşı karşıya kalabileceğin riskleri biz üstlenelim" ve gel bu hastalıkları birlikte yenelim!

“Benim de Ailemin de Sağlığı Fazlasıyla Değerli,” Diyorsan…
 ailem-yanimda-6.jpg

Ailem Yanımda Sigortası’na dâhil olmak çok kolay. 18-60 yaş arasında olman ve tanı, teşhis ya da tedavi aşamasında herhangi bir hastalığın olmaması yeterli.

Peki, Senin ve Ailenin Geleceğini Düşünen Bu Sigorta Paketinin Ücreti Ne?
 ailem-yanimda-3.jpg

Prim tutarı senin ve aile bireylerinin yaşlarına ve tercih ettiğin teminat tutarına göre belirlenir. Ancak unutma, ailen ile birlikte aldığın bu ürünle avantajlı fiyatlarımızdan da yararlanırsın. Bizim işimiz, sana en uygun paketi birlikte oluşturmak. Alanlarında tecrübeli uzmanlarımız sana en uygun paketi oluşturmak için destek vermeye hazır!

GEL, BİRLİKTE DEĞERLENDİRELİMBenzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç