Kritik hastalıklar sigortasında ilklere imza attık


Kategori: İyi Yaşa
“Ailem Yanımda Sigortası” ile Türkiye’de ilk defa tüm aile bireyleri aynı çatı altında, tek sigorta ile kritik hastalıklara karşı koruma altında.


170 yıllık sigorta tecrübemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin önceliklerini anlayan, onların geleceklerini güvence altına alabilmek için ürün ve çözümler sunan bir marka olarak, kritik hastalıklar sigortası alanında Türkiye’de ilklere imza attık. 

“Ailem Yanımda Sigortası” ile Türkiye’de ilk defa tüm aile bireyleri aynı çatı altında, tek sigorta ile kritik hastalıklara karşı koruma altında.

”Hayata Tutun Sigortası” ile ise bireyleri kritik hastalıklara karşı güvence altına almanın yanında onlara Türkiye’de ilk defa uygulanan “Hızlı Tetkik” ek hizmeti sunuyoruz.

MelekKurt.jpg
“Ailem Yanımda Sigortası” ile sigortalılara ve ailelerine, “Hayata Tutun Sigortası” ile ise sadece sigortalılarına, kansere ve 17 yaşamsal risk taşıyan hastalığa karşı güvence sağlıyoruz.

Türkiye’de ailelerin önceliklerini bilen ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, aile odaklı ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize uzun vadeli çözümler sunuyoruz. 

Müşterilerimize hayattaki önceliklerini hatırlatmayı ve onları korumak için ne yapmaları gerektiği konusunda yol göstermeyi amaçlıyoruz. 

NN Hayat ve Emeklilik Ürün Geliştirme ve Ürün Yönetimi Müdürü Melek Kurt: “Müşterilerimize en mükemmel çözümleri sunmak amacıyla yaptığımız çalışmaların sonucunda Türkiye’de kritik hastalıklar sigortasında ilklere imza atıyoruz.” 

“Müşterilerimizin finansal geleceklerini güvence altına almamızın yanı sıra ürünlerimizi tasarlarken müşteri ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyoruz. ‘Önce Sen’ anlayışıyla, ürünlerimizin tasarım aşamasında müşterilerimizi işimizin merkezinde konumlandırmayı çok önemsiyoruz. Kritik hastalıklara ilişkin ürünlerimizi tasarlarken, müşterilerimizle ve daha önce bu hastalıkları deneyimlemiş kişiler ile yüz yüze detaylı görüşmeler gerçekleştirdik. Araştırmamızın sonuçlarından yola çıkarak müşterilerimize maksimum faydayı sağlayacak şekilde ürünlerimizi geliştirdik. Onların kritik hastalıklarda karşı karşıya kalabilecekleri riskleri biz üstleniyor ve sunduğumuz teminatlar ile hastalıkları birlikte yenelim diyoruz. ‘Ailem Yanımda Sigortası’ndan teşhis edilmiş veya tedavi aşamasında bir hastalığı bulunmayan 18–60 yaş aralığındaki kişiler ile eşleri ve 1-17 yaşları arasındaki çocukları faydalanabiliyor. Müşterilerimiz ve aileleri dilerlerse sadece kanser veya kanser dâhil tam 17 kritik hastalığa karşı bu sigortadan yararlanabiliyor. ‘Hayata Tutun Sigortası’ ile yine aynı güvenceleri sağlıyoruz ve bununla birlikte önemli bir ek hizmet daha sunuyoruz. ‘Hızlı Tetkik’ ek hizmeti sayesinde kanser şüphesi nedeniyle doktor tarafından istenen tetkikleri organize ediyor ve tetkiklerin ücretini belirlenen limitler dâhilinde ödüyoruz. Çünkü biliyoruz ki kritik hastalıklar söz konusu olduğunda erken teşhis tedavi için hayati bir öneme sahip. ” şeklinde konuştu. 

Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç