Planınız Yoksa Keyifli Aktiviteniz Var!


Kategori: Bizden Söylemesi
Havaların ısınmasıyla birlikte tatil da yapıldı. Kimi denizin hayalini kuruyor kimi kamp yapacağı için heyecanlanıyor. Bu yaz tatil planı olmayanlarsa "Acaba ne yapsak?" diye düşünüyor.


Bu soruya cevap olacak en keyifli 4 yaz aktivitesini senin  için derledik. Keyifli okumalar!


Açıkhava Konseri


Hiç kuşkusuz açıkhava konserleri, yaz mevsiminin en popüler etkinliklerindendir. Tatil planı yapmadıysan ya da bu yaz tatile ayıracak zamanın yoksa sevdiğin sanatçının açıkhava konserine giderek kendini ödüllendirebilirsin.


Bisiklet SürmekMis gibi havanın tadını çıkarmak, biraz eğlenmek ve formu korumak için yapılacak en iyi aktivitelerden biri tabii ki bisiklet sürmektir! Hafta sonu şehrin doğal alanlarına, sahil kenarına giderek ailenle ya da arkadaşlarınla bisiklet sürebilirsin.


Fotoğraf ÇekmekŞehrin özgür ruhlu kedilerini, zamana meydan okuyan tarihi yapılarını ya da gizli kalmış doğasını ölümsüzleştirerek anı olarak saklayabilirsin. Hatta belki çektiğin fotoğraflardan 2018 yaz albümü yapmak, bu yazdan sana kalan en güzel hatıra olabilir. :)


Şehri KeşfetmekBu koca şehirde gezmediğin yerler illaki vardır. Tarihi, manzarası, denizi, adaları... Hepsini gezerek keşfedebilir, şehir hakkında şaşırtıcı bilgiler öğrenebilirsin. :)Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç