Yeni yıl için kişiselleştirilmiş hediye fikirleri!


Kategori: 7’den 70’e
Yılın en güzel zamanlarından biri geldi. Yılbaşı! Yeni yılda gezilecek yerler, alınacak kararlar için listeler yapılmaya başlandı bile. Peki ya hediyeler?


​İçimizin kıpır kıpır olduğu bu günlerde ideal yılbaşı hediyesini bulmak stresli oluyor, kabul ediyoruz. 

Alışverişe başlayana kadar sevdiğin insanlar için doğru şeyi seçmenin kolay olduğunu düşünüyor ama sonrasında parfüm ve saat gibi klişeler arasında kalıyorsan sana güzel bir haberimiz var.

İşte sana ilham verecek kişiye özel hediye rehberi!

Kişiye özel deri cüzdan

Hediye için seçebileceğiniz en özel ürünlerin başında kişiye özel cüzdan geliyor. Üzerine isim ya da desen bastıracağınız cüzdanlar…

cuzdan.jpg

Kupalar her daim çok moda!

Üzerinde, hediyeyi vermek istediğin kişinin ismi yazan kupalar için internette birkaç dakikalık arama yapman yeter ve artar. Tabii yalnızca isim değil, kupanın üzerine dilediğin her şeyi yazdırabilirsin. Eğer hediyenin biraz daha özel olmasını istiyorsan kendi tasarımın olan bir kupayı cüzi bir miktara çeşitli yerlerde yaptırman da mümkün!

hediye-secimi.jpg

Peki, giysiyle aran nasıl?

Kişiselleştirilmiş hediye denince akla ilk önce kupa, cüzdan, mumluk ve çeşitli dekorasyon araç-gereçleri geliyor. Kişiselleştirilmiş hediye kavramını bunlarla sınırlandıramayız tabii ki! Bu sebepten kendini sınırlama ve aklına gelen herhangi bir konsepti güzel bir hediyeye çevirmek için biraz yaratıcılığını kullan! Örneğin gömlek; hediyeyi vereceğin kişinin zevkine göre bir gömlek diktirebilirsin. Eğer elin yaktınsa, kendin dikmeyi bile deneyebilirsin. 

gomlek-dikim.jpg

Kişiye özel mücevher

Taktığı mücevherler kişinin karakterini yansıtır. Bu sebepten hediyeyi vermeyi düşündüğün kişinin en sevdiği rengi ve taşları göz önünde bulundurarak onun için özel bir mücevher tasarlatabilirsin. Tabii, bu hediyenin illa çok değerli taşlardan ve madenlerden yapılmasına gerek yok. Bütçene göre kullanılacak taşları ve boncukları seçebilirsin  

mucevher.jpg

Benzer İçerikler

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç