ING Emeklilik'ten Sevgi Dolu Kurabiyeler

Basın Bülteni - Sevgi Dolu Kurabiye.jpg

 
​Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik’in çalışanları, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla müşterileri için kendi elleriyle sevgi dolu kurabiyeler hazırladı.

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik, sunduğu bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünleri kadar, müşteri ilişkileriyle de fark yaratıyor. ING Emeklilik çalışanları son olarak, Sevgililer Günü’nde müşterileri için kendi elleriyle kurabiyeler hazırlayarak yine ayrıcalıklı bir etkinliğe imza attı.

21 ING Emeklilik çalışanının hazırladığı kalp şeklinde kurabiyeler, Sevgililer Günü’ne özel kırmızı ve pembe şekerlerle süslendi. Özel kutular içindeki kurabiyeler, NPS anketine katılarak, ING Emeklilik’in müşterilerine daha iyi hizmet verebilmesi için fikir ve değerlendirmelerini paylaşan müşterilere, 14 Şubat’ta ellerinde olacak şekilde gönderildi.

Tüm şirkette ve satış kanallarında faaliyetlerin temeline ‘müşteri’sini koyan ING Emeklilik, Genel Müdür’den başlayarak herkesin hedeflerine giren NPS (Net Tavsiye Skoru) sayesinde müşterilerinin sesine daha fazla kulak veriyor ve sorunlarına çözüm üretebiliyor.

Eğlenceli etkinlikten keyif dolu fotoğraflar, Facebook'ta…​

Sevgi dolu kurabiyeleri hazırlarken keyifli vakit geçiren ING Emeklilik çalışanlarının eğlenceli fotoğrafları ise ING Emeklilik’in 33 bine yakın takipçisi bulunan Facebook sayfasına yüklenerek bu eğlenceli anlar binlerce kişiyle paylaşıldı.

Sevgililer Günü’nde ING Emeklilik’ten sevgi dolu kurabiye paketlerini alan müşteriler, ING Emeklilik Facebook sayfasında yaptıkları yorumlar ve gönderdikleri mesajlarla mutluluklarını dile getirdiler.

Bireysel Emeklilik Sistemi ve hayat sigortası hizmetlerindeki profesyonelliğini eğlenceyle birleştiren ING Emeklilik, müşterilerini sürprizlerle şaşırtmaya devam edecek.

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç