ING Emeklilik 10 Yaşında


10.Yıl.jpg 
600 bini aşkın müşterisi ve 1 milyar TL’nin üzerindeki fon büyüklüğüyle Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden olan ING Emeklilik’in, 10. yılını kutlamak için tüm çalışan ve yöneticilerin katıldığı bir akşam yemeği düzenlendi.

ING Emeklilik Genel Müdürü Jetse de Vries, “ING bünyesinde en hızlı büyüyen şirketiz. Ürünlerimize ve satış kanallarımıza yatırımı artırarak daha da büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden olan ING Emeklilik, 10. kuruluş yılını, 600 binden fazla müşterisi, 1 milyar TL’nin üzerindeki fon büyüklüğü ve 278 çalışanıyla kutluyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap eden, kolay anlaşılır ve getirili ürünler sunan ING​ Emeklilik, önümüzdeki yıllarda ürün, hizmet ve ilişkide bir numara olarak, Türkiye’deki istikrarlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

ING Emeklilik ​Ailesi, 10. yıla özel gecede buluştu

ING Emeklilik Ailesi, şirketin 10. kuruluş yıldönümünü Beyoğlu’ndaki Zarifi Restoran’da düzenlenen bir akşam yemeğiyle kutladı. Şirketin tüm yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı gecede, ING Emeklilik Genel Müdürü Jetse de Vries şunları söyledi:

“Şu anda, fon büyüklüğünde, 1 milyar lirayı aşmış bulunuyoruz. ING bünyesinde en hızlı büyüyen şirketiz. Ürünlerimize ve satış kanallarımıza yatırımı artırarak daha da büyümeyi hedefliyoruz. Bu yıl çok büyük ihtimalle ING Sigorta Grubu bünyesindeki en büyük ülke olan Polonya’dan daha fazla büyüyeceğiz.”

Konuşmasının ardından, kuruluşundan bu yana şirkette çalışan 13 kişiyi eğlenceli bir yöntemle sahneye davet eden Genel Müdür de Vries, çalışma arkadaşlarına ödüllerini takdim etti.

ING Emeklilik çalışanları, gecenin ilerleyen saatlerine kadar 10. yıllarını coşkuyla kutladı.

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç