ING Emeklilik'ten Kobilere Özel Firma Esas Koruma Sigortası

​Türkiye’nin önde gelen emeklilik ve hayat sigortası şirketi ING Emeklilik tarafından ING Bank KOBİ ve Ticari bankacılık müşterilerine yönelik olarak geliştirilen ‘Firma Esas Koruma Sigortası’nda teminat, vefat, kaza sonucu vefat ve kaza sonucu maluliyet gibi durumlarda devreye giriyor. 

18-64 yaş arası kişiler için geçerli olan ‘Firma Esas Koruma Sigortası’, sigortalının kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle hayatını kaybetmesi durumunda, yasal mirasçılarına ya da belirlediği kişilere ödenecek vefat tazminatıyla geride kalanlara maddi güvence sağlıyor. Böylece ailenin diğer bireylerinin de hayat standartlarının korunması hedefleniyor.

Sigortalının kaza sonucu hemen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde sürekli sakat kalması halinde sürekli sakatlık tazminatı ödeniyor.

​Firma Esas Koruma Sigortası yaptırana Aile Genel Asistans hizmetleri ücretsiz…

Bu sigortayla teminattan bağımsız olarak sigortalılar ve yakınları, Aile Genel Asistans teminatından da ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar. Sigortalı ve ailesinin karşılaşabileceği her türlü sağlık problemiyle ilgili doktor, teşhis merkezi ve eczane iletişim bilgilerinin iletilmesinden karşılaşılan sağlık problemiyle ilgili tavsiyelere, ambulansla nakilden acil hemşire ve doktor gönderimine kadar farklı hizmetler sunuluyor.

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç