NN Hayat ve Emeklilik’in marka değişimini anlatan ilk reklam filmi yayında

Sigorta ve yatırım yönetimi alanlarında 170 yıllık köklü bir deneyime sahip olan NN Group, dünya genelindeki ilk marka değişimi lansmanını Türkiye’de gerçekleştirdi. 

Türkiye’de 10 yılı aşkın zamandır bireysel emeklilik ve hayat sigortası hizmeti veren ING Emeklilik’in adı ‘NN Hayat ve Emeklilik’ olarak değişti. Değişimi anlatan ilk reklam filminde 
NN Hayat ve Emeklilik’in, 170 yıllık sigortacılık tecrübesi ve 18 ülkede verdiği hizmetle Türkiye’de müşterilerinin hizmetinde olduğu vurgulanıyor.

Türkiye’de 10 yılı aşkın zamandır bireysel emeklilik ve hayat sigortası hizmeti veren ING Emeklilik’in adı ve ticari unvanı ‘NN Hayat ve Emeklilik’ olarak değişti. Bu kısaltma, Nationale-Nederlanden kelimelerinin ilk harflerini temsil ediyor ve ‘En En’ şeklinde okunuyor. NN Hayat ve Emeklilik, köklü geçmişini ve parlak geleceğini temsil eden yeni logosunu kullanıyor.

NN Hayat ve Emeklilik, NN Group’un zengin geçmiş ve bilgi birikiminden aldığı güçle müşterilerinin beklentileri daha hızlı karşılamak ve tüm süreçleri daha üst seviyelere çıkarmak için çalışmalar gerçekleştirecek. Yeni dönemde, şirketin mevcut poliçe şartları aynı kalacak. 

NN Hayat ve Emeklilik’in marka değişimini anlatan reklam kampanyası, McCann İstanbul imzasını taşıyor. Kampanyanın gösterime giren ilk reklam filminde, NN Hayat ve Emeklilik müşteri temsilcisi, şirketin bir katılımcısına marka değişimi hakkında bilgi veriyor. 

NN Hayat ve Emeklilik Müşteri Temsilcisi ile bir müşterisi arasında geçen telefon konuşmasını yansıtan filmde, farklı bir şirket tarafından arandığını sanan müşteriye, ING Emeklilik adının NN Hayat ve Emeklilik olarak değiştiği anlatılıyor. Filmde NN Hayat ve Emeklilik’in 170 yıllık sigortacılık tecrübesi ve 18 ülkede verdiği hizmetle bundan böyle Türkiye’deki müşterilerinin de hizmetinde olduğu vurgulanıyor. 

Filmde, acente ve anlaşmalı bankalar için, nnhayatemeklilik.com.tr adresinden ya da 4441666 numaralı telefondan daha fazla bilgi alınabileceği de belirtiliyor. 

Gökçe Kaya: “Köklü bir geçmişe sahip markamızı herkese en iyi şekilde anlatacağız”

NN Hayat ve Emeklilik Marka ve İletişim Müdürü Gökçe Kaya, “Kusursuz ve uzun soluklu müşteri deneyimi yaşatma arzumuzu, bundan böyle NN Hayat ve Emeklilik adıyla sürdürüyoruz. Müşterilerimizin önceliklerini anlıyor, onların geleceklerini güvence altına alabilmek için ürün ve çözümler sunuyoruz. Şirketimizin 170 yıllık sigorta tecrübesi ve müşteri odaklı yaklaşımı doğrultusunda, değişimin getireceği motivasyonu müşterilerimize en iyi şekilde hissettirmeye çalışacağız” dedi. 

Önümüzdeki dönemde marka stratejisi paralelinde yoğun bir şekilde iletişim çalışması yürüteceklerini vurgulayan Kaya sözlerine şöyle devam etti: “Lansman sonrası yayınlanan ilk reklam filmimizle, köklü bir geçmişe sahip olan markamızı müşterilerimize en iyi şekilde anlatmak istiyoruz. Bütün yıla yayılacak iletişim stratejimizin sektöre yeni bir yaklaşım getireceğini düşünüyor; bu yeni yaklaşım ve konumlandırmanın hedef kitlemiz nezdinde sıcak ve samimi karşılanacağına inanıyorum.” 

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç