Yaşam Tarzı

​Hobi indirimleri

69 ilde fitness, yoga ve pilates salonlarında, 34 ilde çeşitli hobi kurslarında indirim

Tüm paketlerde anlaşmalı 121 hobi kursu, 94 yoga, 208 pilates stüdyosu ve 339 spor salonunda rezervasyon ve indirim imkanı sunulmaktadır. 48 saat öncesinde 0850 480 9797'den randevu alman gerekir.

Anlaşmalı kurumlar listesine ulaşmak için tıkla. (Yoga, pilates ve fitness)
(Kurum listesi değişiklik gösterebilir.)

Hobi Kursları;

Dans, Eskrim, Tenis, Tiyatro, Yelkencilik, Dövüş Sanatları, Resim Kursu, Kişisel Gelişim Kursu vb.

Anlaşmalı kurumlar listesine ulaşmak için tıkla.
(Kurum listesi değişiklik gösterebilir.)

Evde Bakıcı

Evde yaşlı, hasta ve çocuk bakım hizmeti saatlik veya günlük olarak İstanbul il sınırları içerisinde indirimli olarak sunulmaktadır. Tek yapman gereken 48 saat öncesinden 0850 480 9797’yi araman.


Detaylı bilgi almak için tıkla

  • - Hizmetler Remo Assist tarafından sağlanır.

  • - Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.

  • - NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  • - Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.

  • - Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Remo Assist'e ait 0850 480 9797 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.

  • - Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin veya İyi Yaşa Hayat Sigortası'nın olması gerekmektedir.

  • - Hizmetlerden; 01.01.2022 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi / poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.01.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında sözleşmesi / poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.12.2022 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.​

  • ​- Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.

  • - Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç