Keyifli Yaşam

Tekne ve helikopter kiralama

VIP Plus pakete İstanbul ve Ankara sınırları dâhilinde tekne ve helikopter kiralama hizmeti.


Bu hizmet organizasyon ve indirimli olarak sağlanmaktadır. Tekne ve helikopter kiralama hizmetini kullanman için 48 saat öncesinden 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezini araman gerekir.

Deniz taksi rezervasyonu

VIP Plus pakete İstanbul sınırları dâhilinde deniz taksi rezervasyonu.

Bu hizmet organizasyon ve indirimli olarak sağlanmaktadır. Bu sayede İstanbul Boğazı ve Adalar'da iskelesi olan her yere, özel 10 kişilik katamaran tipi dört mevsim güvenli yolculuk sağlayan araçlarla 7/24 hızlı ve konforlu ulaşım sağlayabilirsin. Bu hizmeti kullanman için 48 saat öncesinden 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezini araman gerekir.

Kültürel aktiviteler hakkında bilgi alma ve rezervasyon

VIP Plus pakete tiyatro, sinema, konser ve spor müsabakaları gibi kültürel aktivitelerin yerini, zamanını öğrenebilme ve rezervasyon yaptırabilme imkanı sağlıyoruz. Bu hizmet mesai saatlerinde (09:00-17:00) 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezinden organizasyon olarak sağlanmaktadır.

Restoranlarda indirim ve rezervasyon

VIP Plus pakete anlaşma sağlanan restoranlarda rezervasyon ve indirim imkânı sunuyoruz. Bu hizmet organizasyon ve indirimli olarak sağlanmakta olup hizmeti kullanman için 48 saat öncesinden 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezini araman gerekir.

Anlaşmalı kurum listesi için tıkla.

Turistik bilgi

VIP Plus pakete, seyahate çıkacakları ülke ve şehirle ilgili vize, pasaport, aşı ve ülkenin hava durumu hakkında bilgi alma imkanı sunuyoruz. Bu hizmet mesai saatlerinde (09:00-17:00) 0850 480 9797 numaralı çağrı merkezinden organizasyon olarak sağlanmaktadır.


Detaylı bilgi almak için tıkla

  • - Hizmetler Remo Assist tarafından sağlanır.

  • - Hizmetlerden sadece katılımcıların kendileri faydalanabilir.

  • - NN Hayat ve Emeklilik A.Ş., katılımcılara sunacağı hizmetlerin adedini, kapsamını veya tedarikçisini / tedarikçilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  • - Katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerde hizmet maliyeti NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından, indirimli olarak sunulacak hizmetlerde ise hizmet maliyeti katılımcı tarafından karşılanacaktır.

  • - Katılımcıların hizmetlerden yararlanabilmesi için Remo Assist'e ait 0850 480 9797 çağrı merkezi hattını aramaları ve ad-soyad ve müşteri numaralarını iletmeleri gerekmektedir.

  • - Katılımcının hizmetlerden yararlanabilmesi için NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'de yürürlükte en az 1 adet bireysel emeklilik sözleşmesinin veya İyi Yaşa Hayat Sigortası'nın olması gerekmektedir.

  • - Hizmetlerden; 01.02.2019 itibarıyla yürürlükte sözleşmesi / poliçesi olan mevcut katılımcıların yanı sıra 01.02.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında sözleşmesi / poliçesi yürürlüğe giren yeni katılımcılar da yararlanabilecektir. Hizmetler 31.01.2020 tarihine kadar sunulmaya devam edecektir.

  • - Katılımcıların hizmetleri hak etme durumları, her ayın ilk haftası kontrol edilecek ve gerekli güncellemeler yapılacaktır. Her katılımcı, ilgili ay itibarıyla hak kazandığı hizmetlerden 1 ay boyunca yararlanabilecektir.

  • - Hizmetler, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.'ye gelen aktarım ve şirket içi plan değişikliği durumlarında da geçerlidir.

Hesaplama Araçları

Eğitimmatik

Eğitimmatik Hesaplamaya Başla

Bize Ulaş

Lütfen aramak istediğin acenteyi seç